Emet'te oto galericileri sitesi açıldı

Emet'te oto galericileri sitesi açıldı
Emet'te oto galericileri sitesi açıldı
KÜTAHYA (AA) - Kütahya'nın Emet ilçesinde oto galericileri sitesi açıldı.İlçedeki otomobil satışı yapan oto galerilerinin tek bir bölgede toplanması...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya'nın Emet ilçesinde oto galericileri sitesi açıldı.

İlçedeki otomobil satışı yapan oto galerilerinin tek bir bölgede toplanması amacıyla Emet Belediyesi tarafından oto galericileri sitesi inşa ettirildi.

Belediye Başkanı Mustafa Koca, Esentepe Mahallesi'nde hizmet vermeye başlayan sitenin açılış töreninde yaptığı konuşmada, amaçlarının ilçe halkına en güzel ve kaliteli şekilde hizmet etmek olduğunu ifade ederek, "İlçemizde otomobil satışı yapan oto galericileri kentte görüntü kirliliğine neden oluyordu. İşyerlerinin önüne park eden satılık otomobiller, araçlar ilçede ki trafiği olumsuz etkiliyordu. Bizde belediye olarak oto galerilerini tek bölgeden hizmet vermesini sağlamak için oto galericileri sitesini inşa ettik. Hem galerici esnafı için iyi oldu, hem de vatandaşlarımız için büyük kolaylık oldu." 

Koca, sitede ilk etapta 10 işyerinin hizmet vereceğini, ihtiyaca göre bu sayının artırılabileceğini sözlerine ekledi.

Açılış törenine, Kaymakam Vekili Zafer Özçelik, Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanı İbrahim Yiğit, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Kaymakam

  ,

  Satılık

  ,

  Oto

  ,

  ilçe

  ,

  esnaf

  ,

  hizmet