Eski AA Kütahya Yurt Muhabiri Bilcan vefat etti

Eski AA Kütahya Yurt Muhabiri Bilcan vefat etti
Eski AA Kütahya Yurt Muhabiri Bilcan vefat etti
KÜTAHYA (AA) - Anadolu Ajansının (AA) eski Kütahya yurt muhabirlerinden ve Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Onur Kurulu Üyesi Hasan Bilcan, Bursa'da 84...

KÜTAHYA (AA) - Anadolu Ajansının (AA) eski Kütahya yurt muhabirlerinden ve Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Onur Kurulu Üyesi Hasan Bilcan, Bursa'da 84 yaşında hayatını kaybetti.

Alzheimer rahatsızlığı bulunan ve son bir yıldır Bursa'da kızının yanında kalan Bilcan'ın cenazesi, Bursa'nın Yıldırım ilçesindeki Kaplıkaya Camisi'ne getirildi.

Cenaze, Bilcan'ın yakınları, meslektaşları ve vatandaşların katılımıyla cami bahçesinde ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Hamitler Mezarlığı'nda defnedildi.

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu, yönetim kurulu adına yayımladığı mesajda, şunları kaydetti:

"Cemiyetimiz Onur Kurulu Üyesi, Milliyet gazetesi ve AA'da uzun yıllar muhabirlik yapan, renkli kişiliğiyle hepimizin 'Sevgili ve Sayın Abi'si Hasan Bilcan'ı kaybettik. Başta kederli aelis olmak üzere, basın camiasına ve tüm sevenlerine başsağlığı, merhuma Allah'tan rahmet diliyoruz. Hepimizin başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun. Nurlar içinde yatsın."

 


  ETİKETLER:

  Anadolu

  ,

  Alzheimer

  ,

  Milliyet

  ,

  Cami

  ,

  Cennet

  ,

  yönetim