Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
KÜTAHYA (AA) - Saadet Partisi Kütahya Tanıtım ve Medya Başkanı Mehmet Özdemir, parti olarak 7 Haziran'da yapılacak genel seçimler için çalışmalara...

KÜTAHYA (AA) - Saadet Partisi Kütahya Tanıtım ve Medya Başkanı Mehmet Özdemir, parti olarak 7 Haziran 'da yapılacak genel seçimler için çalışmalara başladıklarını belirtti.

Özdemir, parti binasında gazetecilere yaptığı açıklamada, seçim çalışmaları kapsamında kentte ev ev gezerek partilerini anlatacaklarını söyledi.

Kütahya'da ve ülke genelinde siyasetin kısır çekişmeler içerisine girerek menfi çıkarların ön plana çıktığını öne süren Özdemir, şöyle konuştu:

"Siyasetin temiz olanına büyük bir hasretin var olduğu kanısına vardık. Halkımızın dertleriyle dertlendik derdine derman olabilmek için de oylarına talip olduk. Geleceğe emin adımlarla yürüyebilmek için geçmişimizi iyi okumalıyız. Kütahyamızın ve ilçelerinin potansiyel gücünü harekete geçirip kinetik enerjiye geçiremediğimiz için marka şehir değil gün geçtikçe zayıflayan bir şehir konumuna geldik. Mevcut milletvekili sayımız 6 iken 5'e, 5'ten de 4'e düşmüştür. Halbuki gerek tarihimizle, gerek kültürümüzle, gerek yer altı ve yer üstü zenginliklerimizle, gerek verimli arazilerimizle tam manasıyla marka bir şehir olma yolunda en güçlü adaydık."

Özdemir, parti olarak seçimlere, kaliteli ve milleti tam anlamıyla temsil eden adaylarla girerek vatandaşların oylarına talip olacaklarını sözlerine ekledi.