Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
KÜTAHYA (AA) - AK Parti Simav İlçe Başkanı Hüseyin Güner, milletvekili adaylarının açıklanmasıyla Kütahya adayları içinde Simav'dan bir adayın...

KÜTAHYA (AA) - AK Parti Simav İlçe Başkanı Hüseyin Güner, milletvekili adaylarının açıklanmasıyla Kütahya adayları içinde Simav'dan bir adayın olmamasının kendilerini üzdüğünü bildirdi.

Güner, yaptığı yazılı açıklamada, Simav'dan çıkacak adayın Hisarcık, Şaphane, Pazarlar'a hitap edeceğini belirten Güner, şunları kaydetti:

"30 Mart yerel seçimlerinde ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde AK Parti olarak büyük bir farkla seçimleri kazandık. Birikmiş olan sorunlarımızı çözecek Ankara 'da bizi temsil edecek ve elimizden tutacak milletvekiline ihtiyacımız vardı. Şu bilinmelidir ki yaşadığımız hayal kırıklığı partimize ve davamıza karşı değildir. Milletvekili adaylarımıza da değildir. Sadece halkımızın bizden beklentilerinin yüksek olmasıdır. 7 Haziran'da olacak bu seçim sürecinde teşkilatımızın bütün kademeleriyle tüm enerjimizi kullanarak çalışacağız. Adaylarımızın her biri teşkilatımızdan gelme sevilen ve sayılan adaylardır. Kendileriyle yaptığım görüşmede Simav'a sahip çıkacaklarına söz verdiler. Biz de bu konuda kendilerine inanıyor ve güveniyoruz."