Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
KÜTAHYA (AA) - Simav ilçesinde, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında seçim koordinasyon merkezi açıldı.Kışla Caddesi...

KÜTAHYA (AA) - Simav ilçesinde, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında seçim koordinasyon merkezi açıldı.

Kışla Caddesi üzerindeki açılışta konuşma yapan yapan AK Parti Simav İlçe Başkanı Hüseyin Güner, parti olarak istikrarlı bir yönetim anlayışıyla hareket ettiklerini ve 7 Haziran seçimlerinde yollarına hızla devam edeceklerini söyledi.

Gelişen ve değişen Türkiye 'nin yıldızı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın izinde ve Başbakan Ahmet Davutoğlu Başbakanlığında Türkiye'nin ayaklarının yere bastığını belirten Güner, "Kütahya'da 4 milletvekiliyle çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda sizleri beraberimizde görmek bizi mutlu etmektedir. Adaylarımız, bu seçim çalışmalarımızda adım adım bizlerle beraber köy, kasaba demeden gezeceklerdir. Şunu bilesiniz ki Simav çıkmış olduğu bu kutlu yolda geçen seçimlerde AK Parti'ye verdiği desteğin daha fazlasını vereceğine inanıyorum" diye konuştu.

Konuşmanın ardından AK Parti Kütahya Milletvekili adayları Şükrü Nazlı ve Ahmet Tan'ın da katılımıyla koordinasyon merkezinin kurdelesi kesildi.