Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
KÜTAHYA (AA) - CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, seçim çalışmaları kapsamında Kütahya'ya geldi.Cumhuriyet Caddesi üzerindeki Seçim İrtibat Bürosu...

KÜTAHYA (AA) - CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, seçim çalışmaları kapsamında Kütahya'ya geldi.

Cumhuriyet Caddesi üzerindeki Seçim İrtibat Bürosu önünde partililere hitap eden Oran, 7 Haziran seçimlerinde iddialı olduklarını söyledi.

Her gün yeni proje açıkladıklarını dile getiren Oran, şunları kaydetti:

"Bugün İstanbul'da genel başkanımız yeni bir ekonomi paketi açıkladı. Yani üreten bir Türkiye , daha yüksek kalitede bir üretimi nasıl gerçekleştirebilir, bilgiye dayalı bir toplum nasıl yaratılabilir, 20 yılda 20 milyar dolar yatırımı Türkiye nasıl içeri çekebilir? Bunu açıkladı. Bizim sadece seçim bildirgemiz yok. 2-3 sayfa seçim bildirgemiz bir kenara, bizim şu anda 63. hükümet programımız hazır. Şu anda 1 yıllık eylem planımız var. İlk 100 gün hangi eylemleri yapacağımızı biliyoruz. Kendimizden eminiz. Tek hedefimiz var, tek başına iktidar olmak."

Oran, Cumhuriyet Halk Partisi 'nin Türkiye'de iktidar olmasıyla Kütahya'da da milletvekili sayısı olarak birinci çıkacaklarını sözlerine ekledi.

Oran, daha sonra CHP İl Başkanı Zeliha Aksaz Şahbaz, milletvekili adayları Fazıl Kasap, Mehmet Aydın Uzun, Füsun Yıldız ve İbrahim Solmaz ile birlikte esnaf ziyaretinde bulundu.