Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
KÜTAHYA (AA) - Simav ilçesinde, AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından miting düzenlendi.Cumhuriyet Meydanı'ndaki mitingde, bir konuşma yapan AK Parti...

KÜTAHYA (AA) - Simav ilçesinde, AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından miting düzenlendi.

Cumhuriyet Meydanı'ndaki mitingde, bir konuşma yapan AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Türkiye 'nin AK Parti iktidarları döneminde Cumhuriyet tarihinin en büyük hizmetlerine kavuştuğunu dile getirdi.

Ülkenin son 13 yılda büyük hizmetler aldığına vurgu yapan Çetinbaş, "Duble yollar, havaalanları, hastaneler, ekonomik ve teknolojik gelişmeleri, Türk halkının hizmetine sunduk. Türkiye artık dünyada saygı gören, gündem belirleyen bir ülke " diye konuştu.

AK Parti Simav ilçe Başkanı Hüseyin Güner de AK Parti belediyelerinin yaptığı hizmetleri saymaya gerek olmadığını dile getirdi.

İlçenin hangi konuma getirildiğini ifade eden Güner, birçok projeye imza atıldığını ve ilçenin her bir ihtiyacının giderildiğini anlattı.

Mitinge, AK Parti Kütahya Milletvekili adayları Şükrü Nazlı, İshak Gazel ve Ahmet Tan da katılarak, projelerini halkla paylaştı.