Kiracının, ev sahibini darbettiği iddiası

Kiracının, ev sahibini darbettiği iddiası
Kiracının, ev sahibini darbettiği iddiası
KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da, bir kiracının, ev sahibini darbettiği ileri sürüldü.Hamidiye Mahallesi Doğan Caddesi'nde yaşayan Elife Gençgil (65), AA...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da, bir kiracının, ev sahibini darbettiği ileri sürüldü.

Hamidiye Mahallesi Doğan Caddesi'nde yaşayan Elife Gençgil (65), AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir alt katında ikamet eden kiracısı tarafından darbedildiğini iddia etti.

Sabah gürültü nedeniyle kiracısının rahatsız olduğunu ve bu yüzden evindeki kapıları sert bir şekilde kapattığını savunan Gençgil, onu uyardığını anlattı. Gençgil, şöyle konuştu:

"Bunun üzerine aramızda tartışma çıktı. Tartışma daha sonra hakarete dönüştü. Kiracım beni dövmek için üst kata çıktı. Kiracım olan kadın, eşiyle yukarı çıktı ve bana saldırdı. Beyi, eşini tuttu ve aşağı indirdi. Daha sonra bir komşumuz bizi barıştıracağını, alt kata inmemizi söyledi. Ben de 'Ben büyüğüm, onlar gelsin' dedim. Daha sonra komşum 'Gel, korkma, ben sana zarar verdirtmem' diyerek beni ikna etti ve eşimle aşağı indim. İnince yine bana saldırdı. Beni çekyatın üzerine yatırdı ve darbetti. Kapıdan çıkarken tekrar saçlarımdan tuttu, yüzümü ve boynumu yoldu."

Gençgil, polise şikayetçi olduğunu ve hastaneden darp raporu aldığını sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  Sabah

  ,

  Kadın

  ,

  İddia