Kütahya Belediyesi araç filosunu genişletti

Kütahya Belediyesi araç filosunu genişletti
Kütahya Belediyesi araç filosunu genişletti
KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da belediye hizmetlerinde kullanılacak yeni araçlar, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu tarafından tanıtıldı.Kütahya Belediyesi...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da belediye hizmetlerinde kullanılacak yeni araçlar, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu tarafından tanıtıldı.

Kütahya Belediyesi hizmet kalitesini artırmak amacıyla araç filosunu genişletti. Bu kapsamda kullanılmak üzere 6 adet kamyon, 1adet vidanjör,1 adet cenaze aracı ve 1 adet İtfaiye aracı hizmete sunuldu. 

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Zafer Meydanı'nda düzenlenen yeni araç tanıtım töreninde yaptığı açıklamada, yakındaki köylerin mahalle olmasının ardından Kütahya Belediyesi'nin sorumluluk alanının genişlediğine işaret ederek, hizmetin daha kaliteli ve hızlı işleyebilmesi için gayret gösterdiklerini söyledi. 

Göreve geldiği günden beri hizmet kalitesine önem verdiklerini vurgulayan Saraçoğlu, şöyle konuştu:

"Kütahya her geçen gün büyüyen ve gelişen bir kent. Burada yaşayan vatandaşlarımıza daha iyi şartlarda hizmet sunmak amacı ile belediyemizin araç ve ekipman parkını her geçen gün biraz daha büyütmeye çalışıyoruz. Burada makine parkımıza dahil ettiğimiz yeni araçlarımızın tanıtımı için toplanmış bulunuyoruz. Biz Kütahya Belediyesi olarak geldiğimiz günden itibaren araç parkımızı genişletmek ve güçlendirmek adına önemli çalışmalar yaptık. Bunlarla ilgili özellikle bütçemizde belirli bir meblağ arttırarak bu araçların hizmetlerini daha iyi yapması adına, vatandaşlarımızın hizmetine sunulması adına araçlarımızı Kütahya Belediyesi ekipmanımıza kazandırdık."

Konuşmaların ardından Saraçoğlu, basın mensupları ve vatandaşlarla yeni araçları inceledi. Tanıtım esnasında Saraçoğlu, direksiyona geçerek gazetecilere poz verdi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  kent

  ,

  hizmet