Kütahya Belediyesi'nin haşereyle mücadele çalışmaları

Kütahya Belediyesi'nin haşereyle mücadele çalışmaları
Kütahya Belediyesi'nin haşereyle mücadele çalışmaları
KÜTAHYA (AA) - Kütahya Belediyesi'nin, yaz aylarında daha çok açık alanlarda sürdürdüğü ilaçlama çalışmalarını kışın da kapalı alanlarda sürdürdüğü...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya Belediyesi'nin, yaz aylarında daha çok açık alanlarda sürdürdüğü ilaçlama çalışmalarını kışın da kapalı alanlarda sürdürdüğü bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, ilaçlama çalışmalarının yaz mevsiminde olduğu gibi kışın da devam ettiği belirtildi.

Haşerelerin kışın kapalı ve sıcak alanlarda biriktiği ve ilaçlamanın bu alanlara uygulandığı belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

'Ekiplerimiz kış aylarında, şehir merkezinin değişik noktalarındaki büyük kanalizasyon kanallarının ilaçlamalarını yapmaktadır. Yağışların fazla olması sebebiyle haşere mücadelesine ekiplerimiz, 2015 yılında çalışmalarına normal uygulama takviminden önce başlamıştır. Vatandaşlarımızın haşerelerle ilgili şikayetlerini ' Beyaz Masa' ya da müdürlüğümüze telefon , dilekçe ve internet yoluyla bildirebilirler. Ekiplerimiz mücavir alan içerisinde haşerelerle mücadele konusunda bir program dahilinde çalışarak ilaçlamalarını yıl boyunca sürdürecektir." 


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  Beyaz

  ,

  Telefon

  ,

  kış

  ,

  2015

  ,

  sıcak