Kütahya Kamu Hastaneleri Birliğinden "Yetim Projesi"ne destek

Kütahya Kamu Hastaneleri Birliğinden "Yetim Projesi"ne destek
Kütahya Kamu Hastaneleri Birliğinden "Yetim Projesi"ne destek
KÜTAHYA (AA) - Kütahya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği,  İnsani Yardım Vakfı (İHH) Kütahya şubesince yürütülen "Birlik Olduk, Yetimlere...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği,   İnsani Yardım Vakfı ( İHH ) Kütahya şubesince yürütülen " Birlik Olduk, Yetimlere Destek Olduk Projesi"ne nakdi yardımda bulundu.

Yardımda bulunan çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Genel Sekreter İsmail Zehir,  "Toplanan yardımların bir kısmı ile Çeçenistan'daki bir yetimhanenin birkaç aylık giderleri karşılanacak. Diğer kısmı ise, Kütahya'da yetimlere yönelik düzenlenecek programda kullanılacak.  Allah yapılan yardımları kabul etsin. Bir parça olsun yetimlerimize faydalı olabilirsek ne mutlu bizlere" dedi.

İHH Kütahya Şube Başkanı Mustafa Yenipazar ise bu kampanyanın kamu kurumlarıyla birlikte yürütülen ilk yardım kampanyası olduğunu ve diğer kamu kurumlarına da bu çalışmanın örnek olacağını söyledi. 

Zehir, daha sonra birliğe bağlı sağlık tesislerinin de destekleri ile toplanan nakdi yardımları Yenipazar'a teslim etti.