Kütahya'da "Her Mahallede Bir Spor Alanı Projesi"

Kütahya'da "Her Mahallede Bir Spor Alanı Projesi"
Kütahya'da "Her Mahallede Bir Spor Alanı Projesi"
KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da, Spor Toto Teşkilat Başkanlığının "Her Mahallede Bir Spor Alanı Projesi" kapsamında spor tesisi yapımı için protokol...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da, Spor Toto Teşkilat Başkanlığının "Her Mahallede Bir Spor Alanı Projesi" kapsamında spor tesisi yapımı için protokol imzalandı.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, protokol imza töreni sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, proje ile kentte yararlı çalışmalarda bulunulacağını bildirdi.

Belediyenin Hamidiye Mahallesi Sazak mevkisinde suni futbol ve basketbol sahaları projesinin onaylandığının bilgisini veren Saraçoğlu, şöyle konuştu:

"Projemizle ilgili çalışmalara başlanmıştır. Ayrıca yapılan görüşmelerde Okmeydanı Mahallesi'nde spor alanında futbol ve basketbol sahalarının yapımı için projeler teslim edilerek ilerleyen süreçte onayı beklenmektedir. Sosyal belediyeciliğin gereklerini yerine getirmeyi önemseyen bir belediye olarak ilerleyen zamanlarda bu ve benzeri projelerle halkımıza, gençlerimize sosyal alanlar oluşturmanın gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz."


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Basketbol

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Protokol

  ,

  Proje

  ,

  sosyal