Kütahya'da kadınlar için lokal

Kütahya'da kadınlar için lokal
Kütahya'da kadınlar için lokal
KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da, kadınların spor yapıp, vakitlerini geçirebilecekleri Hayme Ana Hanımlar Lokali'nin temeli, düzenlenen törenle...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da, kadınların spor yapıp, vakitlerini geçirebilecekleri Hayme Ana Hanımlar Lokali'nin temeli, düzenlenen törenle atıldı.

Cumhuriyet Mahallesi'ndeki temel atma töreninde konuşan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, temeli atılan hanımlar lokalinin, hem Türkiye hem de Kütahya için önemli bir yere sahip Hayme Ana isminin verildiğini söyledi.

Yapılacak olan lokalde hanımlara yönelik pozitif ayrımcılığın hayat bulacağını ifade eden Saraçoğlu, şöyle konuştu:

"Hayme Ana Hanımlar Lokali, Kütahyalı hanımlarımızın yeni bir buluşma noktası olacaktır. Bu lokal, hanımlarımızın sosyal faaliyetlerini gerçekleştirecekleri, spor yapabilecekleri ve kendilerini özel hissedecek mekanları barındıran bir yer olacak. Lokalimiz de yüzme havuzu, kafeterya, spor salonu, sauna, buhar banyosu, masaj salonu, kreş, kuaför, güzellik salonu, kurs salonları ve ibadet alanları gibi birçok sosyal mekan olacak. Bu proje bizim önceden söz verdiğimiz projelerden bir tanesi. Aynı özellikleri taşıyan bir projeyi de önümüzdeki günlerde uygulamaya koyacağız." 

Konuşmanın ardından Kütahya Valisi Şerif Yılmaz ve Saraçoğlu tarafından dualar eşliğinde lokalin temeli atıldı.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  spor

  ,

  hayat

  ,

  Belediye

  ,

  Proje

  ,

  Mekan

  ,

  Masaj

  ,

  sosyal