Kütahya'da şehitler için Kur'an-ı Kerim okuyup dua ettiler

Kütahya'da şehitler için Kur'an-ı Kerim okuyup dua ettiler
Kütahya'da şehitler için Kur'an-ı Kerim okuyup dua ettiler
KÜTAHYA (AA) - Türkiye Gönüllü Teşekküler Vakfı Kütahya Şubesi önderliğinde toplanan grup, kentteki Hava Şehitliği'nde şehitler için Kur'an-ı Kerim...

KÜTAHYA (AA) - Türkiye Gönüllü Teşekküler Vakfı Kütahya Şubesi önderliğinde toplanan grup, kentteki Hava Şehitliği'nde şehitler için Kur'an-ı Kerim okuyup dua etti.

Türkiye Gönüllü Teşekküler Vakfı Kütahya Şube Başkanı Nazif Kocaçoban, AA muhabirine, şehitler için platform oluşturarak bir takım etkinlikler düzenlediklerini söyledi.

Şehitler için bin hatim kampanyası düzenlediklerini hatırlatan Kocaçoban, "Şehitlerimiz için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bundan sonraki süreçte 30 Ağustos günü Ulu camimizde sabah namazında okunan hatimlerin duasını yapacağız. Şehitlik şuurunu ve şehitliğin önemini nesillerimize aktarmaya devam edeceğiz" dedi.

Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehitler, Dul ve Yetimleri Derneği Kütahya Şube Başkanı Asım Okat da şehitlerin huzurunda onlara dua ettiklerini belirtti. 

Şehitler duyulan minnet duygularının yeni nesillere aktarılması gerektiğini vurgulayan Okat, şehitler için program düzenleyen TGTV yetkililerine teşekkür ettiğini de sözlerine ekledi.