Kütahya'da "Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi"

Kütahya'da "Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi"
Kütahya'da "Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi"
KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da "Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi" kapsamında Dumlupınar ilçesinde kurs açılış gerçekleştirildi.Kütahya'da, Gıda Tarım...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da "Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi" kapsamında Dumlupınar ilçesinde kurs açılış gerçekleştirildi.

Kütahya'da, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce yürütülen ve küçükbaş hayvanların sevk ve idaresine yönelik projesi kapsamında Dumlupınar ilçesinde kurs açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İŞKUR İl Müdürlüğü ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü işbirliği içerisinde düzenlenen kursun açılışında konuşan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ender Muhammed Gümüş, sertifikalı sürü yöneticisi kurslarını çok önemsediklerini ve sürü yöneticisi istihdam eden işletmelerin de destek kapsamına alındığını belirterek, "İl Müdürlüğü olarak özellikle çiftçilerimizin bakanlığımız desteklemelerinden azami ölçüde yararlanmalarını istiyoruz. Bu konuda her türlü kolaylığı İl Müdürlüğü olarak sağlayacağız" dedi.

Kaymakam Menderes Topçuoğlu da kursun hayırlı olması temennisinde bulundu.


  ETİKETLER:

  İŞKUR

  ,

  Kaymakam

  ,

  Tarım

  ,

  ilçe

  ,

  gıda

  ,

  gümüş