Kütahya'da toplu sünnet etkinliği

Kütahya'da toplu sünnet etkinliği
Kütahya'da toplu sünnet etkinliği
KÜTAHYA (AA) -  Kütahya Belediyesi sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, 75 çocuğu sünnet ettirdi.Kütahya Çini, Termal, Kültür, Sanat ve Turizm...

KÜTAHYA (AA) -  Kütahya Belediyesi sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, 75 çocuğu sünnet ettirdi.

Kütahya Çini, Termal, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali alanında yapılan sünnet etkinliğinde mehter takımı gösteri yaptı.

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, burada yaptığı konuşmada, belediyeciliğin sadece alt yapı ve üst yapı hizmetlerini yapmak olmadığını ifade ederek, "Belediyelerin önemli görevleri arasında sosyal sorumluluk projelerini de var. Bu kapsamda Kütahya'da birçok çalışma yapıyoruz. Bunlardan birisi de toplu sünnet etkinliğidir. Belediye olarak 75 çocuğumuzu sünnet ettirdik. Bunu da geleneksel hale getirdik" dedi.

Konuşmaların ardından sünnet olan çocuklara Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu tarafından altın ve bisiklet hediye edildi.

Etkinliğe AK Parti Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri,  mahalle muhtarları, sünnet olan çocukların yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.