Kütahya'da trafik kazası: 1 ölü, 4 yaralı

Kütahya'da trafik kazası: 1 ölü, 4 yaralı
Kütahya'da trafik kazası: 1 ölü, 4 yaralı
- Afyonkarahisar'da düzenlenen "Zafer Yolu Yürüyüşü"nden dönen öğretmen ve öğrencileri taşıyan hafif ticari araç, Kütahya'da köprü ayağına çarptı

KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da, öğretmen ve öğrencileri taşıyan hafif ticari aracın köprü ayağına çarpması sonucu 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Afyonkarahisar'da düzenlenen "Zafer Yolu Yürüyüşü"nden dönen öğretmen ve öğrencileri taşıyan Rifat Türkoğlu (40) yönetimindeki 43 NZ 261 plakalı hafif ticari araç, Kütahya-Afyonkarahisar karayolunun 45'inci kilometresinde köprü ayağına çarptı.   

Kazada, Eğitim -İş Sendikası Kütahya Şube Başkanı ve Kütahya İşitme Engelliler İlkokulu öğretmeni Hikmet Gülseven (57) olay yerinde hayatını kaybetti, Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğretmen olan sürücü Türkoğlu, Kütahya Lisesi'nde öğretmen Rikap Erdoğan (53), kızı Ayça Erdoğan (16) ile Gökçe Keçeci (16) yaralandı. 

Kentteki çeşitli hastanelerde tedavi altına alınan yaralılardan Gökçe Keçeci'nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.