Kütahya'daki trafik kazası

Kütahya'daki trafik kazası
Kütahya'daki trafik kazası
- Kazada hayatını kaybeden öğretmen Gülseven ile 16 yaşındaki Keçeci'nin cenazeleri defnedildi

KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da dün meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren Hikmet Gülseven ile Gökçe Keçeci'nin cenazeleri toprağa verildi.

Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morgundan alınan Gülseven (57) ve Keçeci'nin (16) cenazeleri, Ulu Cami'ye getirildi. Öğle vakti kılınan cenaze namazından sonra Gülseven ve Keçeci için dua edildi. 

Cenaze törenine, Gülseven ve Keçeci'nin yakınları ile Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, AK Parti Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı, İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülnaz, İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen ve diğer ilgililer katıldı.

Gülseven ve Keçeci'nin cenazeleri, Ahi Erbasan Mezarlığına gözyaşlarıyla defnedildi.

Afyonkarahisar'daki "Zafer Yolu Yürüyüşü"nden dönen öğretmen ve öğrencileri taşıyan Rifat Türkoğlu'nun (40) kullandığı 43 NZ 261 plakalı hafif ticari araç, Kütahya-Afyonkarahisar karayolunun 45. kilometresinde köprünün ayağına çarpmıştı. Eğitim- İş Sendikası Kütahya Şube Başkanı ve Kütahya İşitme Engelliler İlkokulu öğretmeni Hikmet Gülseven, kaza yerinde yaşamını yitirmişti. Sürücü ile Kütahya Lisesi öğretmeni Rikap (53) ve kızı Ayça Erdoğan (16) ile Gökçe Keçeci yaralanmıştı. Keçeci, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.