Kütahyaspor'a moral ziyareti

Kütahyaspor'a moral ziyareti
Kütahyaspor'a moral ziyareti
KÜTAHYA (AA) - Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Kütahya Şubesi, Bölgesel Amatör Lig'de (BAL)...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Kütahya Şubesi, Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele eden Kütahyaspor'a ziyarette bulundu.

Asım Alkış Stadı'ndaki antrenmanda ziyaret eden Saraçoğlu, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, belediye olarak her zaman Kütahyaspor'un yanında olduklarını söyledi.

Kütahyaspor'a moral ziyaretinde bulunarak teknik heyetten takım hakkında bilgiler aldıklarını belirten Saraçoğlu, "Kütahyaspor'umuz sezon itibariyle başarılı bir şekilde yoluna devam etmekte. Bizler de takımımızın her zaman yanında olduğumuzu göstermek adına ziyarette bulunmak istedik. Tüm Kütahya, Kütahyaspor'umuzun arkasında. Taraftarlar olarak takımımızdan başarı bekliyoruz" diye konuştu.

Ziyarette Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Kütahya Şube Başkanı Mehmet Acet ve  Kütahyaspor Kulüp Başkanı Ramazan Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.