KUTSO'da meslek komiteleri toplantısı yapıldı

KUTSO'da meslek komiteleri toplantısı yapıldı
KUTSO'da meslek komiteleri toplantısı yapıldı
KÜTAHYA (AA) - Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KUTSO) şubat ayı meslek komiteleri toplantısı gerçekleştirildi.KUTSO Sosyal Tesisleri'ndeki...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KUTSO) şubat ayı meslek komiteleri toplantısı gerçekleştirildi.

KUTSO Sosyal Tesisleri'ndeki toplantıda konuşan Oda Başkanı Nafi Güral, Zafer Kalkınma Ajansı'nın (ZEKA) sunduğu hibe ve desteklerden azami fayda sağlanmasının, işletmeler açısından çok önemli olduğunu söyledi.

ZEKA'nın kapılarının iş dünyasına açık olduğunu belirten Güral, şunları kaydetti:

"Sizlerin projeler yapması çok önemli, bu çalışmalarınızda ZEKA uzmanları bütün sorunlarınızı çözecek. Firmaların gelişmesi ve büyümesi, dolayısıyla Kütahya'nın zenginleşmesi için projeler ile hibe ve destekler büyük önem taşıyor. Biz de KUTSO olarak üyelerimizin ve ilimizin gelişmesi için toplantı ve eğitim çalışmaları ile çeşitli faaliyetler  gerçekleştiriyoruz. Oda olarak üyelerimiz ile birlikte, bu yıl içerisinde sanayisi gelişmiş illere, sektörel ziyaretler yapmayı planlıyoruz. Ziyaret edeceğimiz illerde başarılı örnekleri inceleyerek, bu başarıları ilimizde de elde edeceğiz. Elde edilecek başarılar sadece kişisel olmayıp, memleketimizi geliştirecektir. Başaracağımıza inanır ve gayretli olursak, açamayacağımız kapı, başaramayacağımız iş yoktur."

Toplantıda, ZEKA yetkilileri tarafından da hibe destekler hakkında bilgi verildi.

 


  ETİKETLER:

  Kapı

  ,

  sanayi

  ,

  eğitim

  ,

  ,

  sosyal