Milletvekili genel seçiminin ardından

Milletvekili genel seçiminin ardından
Milletvekili genel seçiminin ardından
KÜTAHYA (AA) - 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde Kütahya'dan AK Parti milletvekili seçilen Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu ve İshak Gazel,...

KÜTAHYA (AA) - 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde Kütahya'dan AK Parti milletvekili seçilen Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu ve İshak Gazel, mazbatalarını aldı.

Kütahya Adliyesine gelen milletvekilleri mazbatalarını İl Seçim Kurulu Üyesi Hakim İsmail Köksal ve Aysun Yıldırım'dan aldı.

Mazbata töreni sonrasında gazetecilere bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, seçim sonuçlarının Türkiye ve Kütahya'ya hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Seçim sürecinde gösterdikleri duyarlılık ve seçime katılım oranı dolayısıyla Kütahya halkına teşekkür eden Çetinbaş, şöyle konuştu:

"Kütahya halkına AK Parti'ye göstermiş oldukları teveccüh ve yüzde 55 civarında vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederim. Ayrıca bizi desteklemeyen oy vermeyen bütün hemşehrilerimize herhangi bir ayrım yapmadan AK Parti teşkilatları ve partimiz adına şükranlarımızı sunuyorum.  Milletvekillerimiz bugün itibariyle mazbatalarını aldılar. Hepsinin öncelikle şehrimize sonra memleketimize hayırlı hizmetler yapmasını, bu manada görevlerini onur duyarak bu görevleri sona erdiğinde geriye bakıp utanacakları veya söyleyemeyecekleri bir sözleri olmadan bitirmeleri ve memleketimize hayırlı hizmetler yapmalarını diliyoruz. Biz bu milletin çocuklarına, içimizde duyduğumuz sevgiden dolayı ve vatandaşımıza duyduğumuz büyük sevdadan dolayı siyaset yapıyoruz. Bu düşüncemiz ve bakış açımız hiç değişmemiştir. Ortaya çıkan seçim sonuçları da halkımızın takdiri bizim başımızın tacıdır. Onlar nasıl değerlendiriyor ve bizi görüyorlarsa bizim kabulümüzde aynen öyledir."