Milletvekili Kavuncu'dan Kaymakam Hatipoğlu'na ziyaret

Milletvekili Kavuncu'dan Kaymakam Hatipoğlu'na ziyaret
Milletvekili Kavuncu'dan Kaymakam Hatipoğlu'na ziyaret
KÜTAHYA (AA) - AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, Tavşanlı Kaymakamı Numan Hatipoğlu'nu makamında ziyaret etti.Kavuncu, ziyaretinde yaptığı...

KÜTAHYA (AA) - AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, Tavşanlı Kaymakamı Numan Hatipoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Kavuncu, ziyaretinde yaptığı açıklamada, Tavşanlı'ya pek çok hizmeti kazandıran siyaset üstü koordinasyondaki yaklaşımlardan dolayı Hatipoğlu'na teşekkür etti.

Tavşanlı'da hizmet ve çözüm odaklı, kaymakamlık, belediye ve teşkilatlarla birlik içinde, iyi bir koordinasyon gerçekleştirildiğini belirten Kavuncu, "İlçede birçok proje tamamlandı. Hatipoğlu'nun üzerinde ısrarla durduğu, köylerde çöplerin toplanarak değerlendirilmesi projesi, İl Özel İdaresi tarafından da kabul görerek örnek alındı. Hatipoğlu'nun döneminde, kazanılan diğer büyük proje de hükümet konağı yapımı oldu. Halkın teveccühü ile yeniden göreve gelmem halinde, aynı uyum ve koordinasyonun içinde, daha büyük projeleri gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

Hatipoğlu da ziyaretten dolayı Kavuncu'ya memnuniyeti ifade ederek, ilçenin gelişmesinde birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

Kavuncu'ya ziyaretinde, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler eşlik etti.