Milletvekilleri mazbatalarını alıyor

Milletvekilleri mazbatalarını alıyor
Milletvekilleri mazbatalarını alıyor
-Kütahya'dan AK Parti milletvekili seçilen Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu, İshak Gazel ve Ahmet Tan mazbatasını aldı

KÜTAHYA (AA) - 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından, Kütahya'dan seçilen 26. dönem milletvekilleri, mazbatalarını aldı.

Kütahya'dan AK Parti milletvekili seçilen Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu,  İshak Gazel ve Ahmet Tan partililerle Kütahya Adliyesine gelerek mazbatalarını İl Seçim Kurulu üyesi hakimlerden aldı.

Mazbata töreni sonrasında gazetecilere açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, seçim sonuçlarının Türkiye ve Kütahya'ya hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Seçim sürecinde gösterdikleri duyarlılık ve seçime katılım oranı dolayısıyla Kütahya halkına teşekkür eden Çetinbaş, şöyle konuştu:

"AK Parti bugüne kadar yapılan bütün seçimlerden en yüksek oyu 1 Kasım'da almıştır. Yüzde 68 oy oranıyla 4 milletvekilliğinin tamamını partimiz kazanmıştır. Kütahya'da 10 kişiden 7'si partimize oy vermiştir. Üzerimizdeki sorumluluk ve yükümüz bundan sonra daha da artmıştır. Teşkilatımız ve milletvekillerimiz bundan sonra ülkemiz ve Kütahyaiçin çalışacaklar. Kütahya halkının teveccühünü boşa çıkarmayacağız. Partimize destek veren Kütahyahalkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum."