Milli Eğitim Müdürü Esen öğretmenlerle bir araya geldi

Milli Eğitim Müdürü Esen öğretmenlerle bir araya geldi
Milli Eğitim Müdürü Esen öğretmenlerle bir araya geldi
KÜTAHYA (AA) - Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Altıntaş ilçesinde öğretmenlerle bir araya geldi. Eğitim-öğretim yılı sonunda sahada görev yapan...

KÜTAHYA (AA) - Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Altıntaş ilçesinde öğretmenlerle bir araya geldi. 

Eğitim-öğretim yılı sonunda sahada görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek değerlendirmede bulunmak istediklerini belirten Esen, eğitimde kaliteyi artırmak ve sürdürmek amacıyla çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Tüm kurumlarda eğitim performanslarını ölçmek ve eğitimin niteliğini artırmak eksenli 'Eğitimde Farklı Etkinliklerle Dönüşüm Projesi'ni hayata geçirdiklerini ifade eden Esen, "Projemiz ile Kütahya, eğitim çalışmalarında ve uygulamalarında bakanlıkça yapılan değerlendirmelerde ege bölgesi birincisi oldu. Ortak Sınavlar (TEOG), YGS ve LYS sınavlarına giren öğrencilerin başarı derecesinin yükselmesi dolayısıyla tüm öğretmenlerimizi kutluyorum. Sadece akademik başarıda değil, sportif, kültürel başarı, değerler eğitimi çalışmaları ve projelerde de önemli mesafe kat ettik" dedi.

 Kaymakam Mehmet Alparslan, Belediye Başkanı Ferit Karabulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şamil Akovalı'nın ve öğretmenlerin katıldığı programda öğretmenlere 'Başarı Belgesi' takdim edildi.