MÜSİAD Kütahya Şubesinin Olağanüstü Genel Kurulu

MÜSİAD Kütahya Şubesinin Olağanüstü Genel Kurulu
MÜSİAD Kütahya Şubesinin Olağanüstü Genel Kurulu
KÜTAHYA (AA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kütahya Şubesi'nin Olağanüstü Genel Kurulu'nda mevcut başkan Yılmaz Kırdar, tekrar...

KÜTAHYA (AA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kütahya Şubesi'nin Olağanüstü Genel Kurulu'nda mevcut başkan Yılmaz Kırdar, tekrar seçildi.

Dernek binasında yapılan genel kurula katılan derneğin Genel Başkan Yardımcısı Soner Meşe,  MÜSİAD'ın büyük bir aile olduğunu ve bu ailede görev yapmaktan büyük bir keyif aldıklarını söyledi.

Bu birlikteliğin üyeleri çok güzel noktalara getirdiğini belirten Meşe, şunları kaydetti:

" Türkiye 'de artık MÜSİAD çatısı altında bir kardeşlik ortamı var. Biz istiyoruz ki dünyasını ilgilendiren konularla ilgili MÜSİAD şubelerimiz danışmanlık yapsın, çözüm veya fikir noktası olsun. Üyemiz olsun olmasın her kesime gereken yardımı yapmaya hazırız. Türkiye'nin ayrılığa değil, birleştiriciliğe ve barışa ihtiyacı var. Biz MÜSİAD olarak bu noktada çalışmak istiyoruz. Derneğimiz, bundan sonra şubeleri bulundukları illerin düşünce kuruluşları, çatı kuruluşları olacak. Hiçbir partiye angaje olmadan, hepsine eşit seviyede yaklaşarak ve ayrıca bütün sivil toplum kuruluşları, valilik ve belediye gibi kurumlarla birlikte hareket ederek çözümün bir parçası olmanın gayesinde olacağız."

Başkanlığa yeniden seçilen Kırdar da delegelere teşekkür konuşması yaptı.