Orman Genel Müdür Yardımcısı Ünal, Kütahya'da

Orman Genel Müdür Yardımcısı Ünal, Kütahya'da
Orman Genel Müdür Yardımcısı Ünal, Kütahya'da
KÜTAHYA (AA) - Orman Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Ünal, Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.Bölge Müdürü İbrahim Ergüven tarafından...

KÜTAHYA (AA) - Orman Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Ünal, Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Bölge Müdürü İbrahim Ergüven tarafından karşılanan Genel Müdür Yardımcısı Ünal, bölge müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin de katılımı ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Bölge Müdürlüğümüz çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ünal, burada yaptığı konuşmada, çalışmalarda zaman önemli olduğunu belirterek, toprak şartlarını kaçırmadan hazırlıkların yapılması gerektiğini söyledi.

Gelir getirici türler ile yapılan çalışmalarda toprak şartlarının uygunluğuna bakılması gerektiğini vurgulayan Ünal, "Program gerçekleştireceğiz diye, cevize uygun olmayan yere ceviz fidanı dikmeyelim. Cevizi sulama imkanı olan toprak şartlarının iyi olduğu sahalara dikelim. Yapılan bir çalışma sonuç verici olsun, günü kurtarıcı çalışma olmasın" dedi.

Bölge Müdürü Ergüven de yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, bu yılın Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü'nde verimli bir yıl olacağını ifade etti.


    ETİKETLER:

    orman

    ,

    zaman