Özel Halk Otobüsçülerinin yeni eğitim öğretim yılı sevinci

Özel Halk Otobüsçülerinin yeni eğitim öğretim yılı sevinci
Özel Halk Otobüsçülerinin yeni eğitim öğretim yılı sevinci
KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da kent içi ulaşımı sağlayan özel halk otobüsü sahipleri, 2015-2016 eğitim-öğretim yılının kazasız ve belasız geçirilmesi için...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da kent içi ulaşımı sağlayan özel halk otobüsü sahipleri, 2015-2016 eğitim -öğretim yılının kazasız ve belasız geçirilmesi için kurban kesip dua etti.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, kurban kesim programında yaptığı konuşmada, yeni eğitim ve öğretim yılının öğretmen ve öğrencilerin yanı sıra ulaşım hizmeti veren otobüsçülere de hayırlı olması temennisinde bulundu.

Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Avni Ünver  de ulaşım hizmetinin önemine değinerek bütün otobüsçü esnafına kazasız ve kazançlı günler geçirmelerini diledi. Konuşmaların ardından kurban kesimi yapılarak dua edildi.

Programa, Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan Ertaş, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hasan Demir, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Yiğit, Şoförler Cemiyet Başkanı İlyas Arslan, Minibüsçüler ve Halk Otobüsleri Başkanı Süleyman Güdücü, işletmeciler ve otobüs şoförleri katıldı.