Protokol mensupları futbol turnuvası finalinde bir araya geldi

Protokol mensupları futbol turnuvası finalinde bir araya geldi
Protokol mensupları futbol turnuvası finalinde bir araya geldi
KÜTAHYA (AA) - Kütahya protokolü, kentte faaliyet gösteren bir porselen fabrikasının geleneksel hale getirdiği futbol turnuvasının finalinde bir...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya protokolü, kentte faaliyet gösteren bir porselen fabrikasının geleneksel hale getirdiği futbol turnuvasının finalinde bir araya geldi.

Turnuva finali sonunda düzenlenen törende konuşan Vali Şerif Yılmaz, sporun barış ve kardeşliği temsil ettiğinin bilinmesi gerektiğini belirtti.

Firmanın, futbol turnuvasını geleneksel hale getirerek çalışanları için adeta aile ortamı oluşturmasının oldukça önemli olduğuna değinen Yılmaz, şöyle konuştu:

"Buradaki arkadaşlarımız farklı bölümlerde çalışsa da belki de en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu süreçte birbirlerine sevgiyi, saygıyı, sarılmayı gösterdiler. Bu güzel duyguları pekiştirdiği için bu tarz programların tüm kurumlara örnek olmasını ve devamlı olmasını diliyorum. Patronuyla, işçisiyle, beyaz yakalısıyla, mavi yakalısıyla nice güzellikleri birlikte, aynı duygu içerisinde paylaşmak en güzel duygulardan bir tanesi."

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu da, çalışanların mesai dışında da birlikte valit geçirmeleri ve birbirlerini daha iyi tanımaları adına etkinliğin önemli olduğunu söyledi.

Firma tarafından bu yıl 25'incisi düzenlenen turnuvanın şampiyonu olan paketleme servisi takımına şampiyonluk kupası, Yılmaz tarafından verildi. 

Firma Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Güral, Yılmaz ve Saraçoğlu'na günün anısına plaket takdim etti.

Törene, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Celal Başoğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Uğur, İl Emniyet Müdür Vekili Mehmet Paköz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muhittin Şahin,  daire müdürleri, firma çalışanları ve aileleri ile davetliler katıldı.