Sahaya "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez" pankartıyla çıktılar

Sahaya "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez" pankartıyla çıktılar
Sahaya "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez" pankartıyla çıktılar
KÜTAHYA (AA) - Simav 1. Amatör Küme Ligi'nde mücadele eden Beyceköyspor, açtıkları pankartla terör olaylarını protesto ettiler.Akbaldır...

KÜTAHYA (AA) - Simav 1. Amatör Küme Ligi'nde mücadele eden Beyceköyspor, açtıkları pankartla terör olaylarını protesto ettiler.

Akbaldır stadında Demirciköyspor ile oynanacak maç öncesi sahaya çıkan Beyceköyspor futbolcuları, ay yıldızlı forma giyerek "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez" şeklinde pankart açtı. Karşılaşma öncesinde şehitleri için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Beyceköyspor Kulübü Başkanı Suat Günay, yaşanan terör olayları nedeniyle sahaya buruk şekilde çıktıklarını ifade ederek, şunları söyledi:

"Son günlerde ülkemizin birliğini ve beraberliğini bozmak için emperyalist güçlerin oynadığı oyunlara ve terör örgütüne tepki olarak bu pankartı hazırladık. Maçtan önce taraftarımızın karşısına bu pankartla çıkarak tepkimizi bu şekilde koyduk. Yabancı milletlerin gıpta ile baktığı ülkemizde bizi bölmek isteyenleri nefret ve lanetle kınıyoruz."


  ETİKETLER:

  Nefret

  ,

  Vatan

  ,

  Protesto

  ,

  maç

  ,

  forma

  ,

  karşılaşma