Saraçoğlu, STK temsilcileriyle bir araya geldi

Saraçoğlu, STK temsilcileriyle bir araya geldi
Saraçoğlu, STK temsilcileriyle bir araya geldi
KÜTAHYA (AA) - Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, kentteki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.Belediye Sosyal...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, kentteki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.

Belediye Sosyal Tesisleri'ndeki toplantıda konuşan Saraçoğlu, katılımcı belediyecilik anlayışının bir ürünü olarak sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle kentin sorunlarını görüşmek ve Kütahya için neler yapılabileceğini istişare etmek için toplandıklarını söyledi.

Kütahya'da, sadece kendilerine oy verenlerin değil, her kesimin belediye başkanı olduğuna vurgu yapan Saraçoğlu, şunları kaydetti:

"Yapmış olduğumuz hizmetlerimizde, sivil toplum kuruluşlarıyla uyum ve ahenk içinde çalışıyoruz. Bizim için istişare çok önemlidir. Belediye olarak, sosyal değerlerin halka taşınmasında yoğun çaba sarf ediyoruz. Gönüllü kuruluşlarımızın da bu konuda yapacağı çalışmalar çok anlamlı ve önemlidir. Biz her fırsatta sivil toplum kuruluşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz."

Toplantıda bazı sivil toplum kuruluşları temsilcileri de çalışmaları hakkında bilgi verdi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  toplum

  ,

  sivil toplum

  ,

  sivil

  ,

  sosyal

  ,

  oy