Simav Devlet Hastanesi'nde yönetim değişti

Simav Devlet Hastanesi'nde yönetim değişti
Simav Devlet Hastanesi'nde yönetim değişti
KüTAHYA (AA) - Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine Dr. Salih Bozkurt atandı. Önceki başhekim Dr. Mesut...

KüTAHYA (AA) - Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine Dr. Salih Bozkurt atandı. 

Önceki başhekim Dr. Mesut Karaca'nın Kütahya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanlığı'na atanmasının ardından göreve getirilen Bozkurt, gazetecilere yaptığı açıklamada, sağlık alanında verilen hizmetin kutsal bir görev olduğunu söyledi.

Sağlıkta süreklilik adına görevini en iyi şekilde yapma gayretinde olacağını ifade eden Bozkurt, şöyle konuştu:

"Simav ve yakın çevresinde yaşayan insanlar için bu hastanenin önemini çok iyi biliyorum. İnsanlarımızın sağlıklarının sürekliliği ve mutluluğu için tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte halkımızın hizmetindeyiz. Başhekim yardımcım Dr. Elif Ceylan ile birlikte bu göreve getirilmemizde bizlere güvenenlere de teşekkür ediyorum. Hastanemizdeki yeni yönetim planlaması herkes için hayırlı olsun."

Bozkurt, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup ihtisasını psikiyatri alanında Konya Selçuk Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tamamladı. Evli ve 2 çocuk babası olan Bozkurt, 16 Ocak 2013'ten beri Simav'da görev yapmaktaydı.


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Kamu

  ,

  Çocuk

  ,

  başhekim

  ,

  yönetim