Simav Muhtarlar Derneği Genel Kurulu gerçekleştirildi

Simav Muhtarlar Derneği Genel Kurulu gerçekleştirildi
Simav Muhtarlar Derneği Genel Kurulu gerçekleştirildi
KÜTAHYA (AA) - Simav Muhtarlar Derneği Olağan Genel Kurulu'nda, başkanlığa 4 Eylül Mahallesi Muhtarı Hidayet Şahin seçildi.Belediye Yukarı Düğün...

KÜTAHYA (AA) - Simav Muhtarlar Derneği Olağan Genel Kurulu'nda, başkanlığa 4 Eylül Mahallesi Muhtarı Hidayet Şahin seçildi.

Belediye Yukarı Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen henel kurulda, derneğe kayıtlı 189 delegeden 139'u   oy kullandı. Divan başkanlığını Ege Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ayşe Taylan'ın yaptığı genel kurulda raporlar okunarak oylama ile ibra edildi.

İki adayın yarıştığı genel kurulda, 4 Eylül Mahallesi Muhtarı Hidayet Şahin  Hidayet Şahin 84 oy, rakibi Söğüt köyü Muhtarı Mustafa Şenay ise 55 oy aldı.

Seçimde 84 oy alarak dernek başkanlığına seçilen Şahin, yaptığı teşekkür konuşmasında, muhtarlık yaptığı mahallede daha önce dedesinin de 4 dönem muhtarlık yaptığı hatırlattı.

Kendisinin de 3'ünkez bu göreve seçildiğini belirten Şahin, "Bu görevin bir kademe üstü olan dernek başkanlığı yapmak, ailem için gurur kaynağı oldu. Bana oy veren vermeyen bütün delegelere teşekkür ediyorum" dedi.

 


  ETİKETLER:

  Ege

  ,

  Belediye

  ,

  eylül

  ,

  oy