Simav'da köylere yangın tankeri ve çöp konteyneri dağıtıldı

Simav'da köylere yangın tankeri ve çöp konteyneri dağıtıldı
Simav'da köylere yangın tankeri ve çöp konteyneri dağıtıldı
KÜTAHYA (AA) - Simav ilçesine bağlı 84 köye, yangınlarda kullanılması amacıyla 25 su tankeri ile 657 çöp konteyneri dağıtıldı.Özel İdare Asfalt...

KÜTAHYA (AA) - Simav ilçesine bağlı 84 köye, yangınlarda kullanılması amacıyla 25 su tankeri ile 657 çöp konteyneri dağıtıldı.

Özel İdare Asfalt Şantiyesi'nde düzenlenen dağıtım töreninde konuşan Gökhan Gürbüzerol, Köylere Hizmet Götürme Birliğince yapılan ihale ile alınan 25 su tankeri ve 657 çöp konteynerinin alındığını söyledi.

Devletin, şehirde ne varsa köyde de onun olmasını istediğini belirten Gürbüzerol, şöyle konuştu:

"Artık köy ve şehir arasında bir fark kalmadı. Şehirde yaşayan insanlarımız hangi şartlara sahipse artık köyde yaşayan insanlarımız da bu imkanlara çok rahat ulaşabiliyor. Gerçekten Allah devletimize zeval vermesin. Ödenek konusunda iyi durumdayız. Gerçekten şimdiye kadar hiç görmediğimiz ödenekleri devletimiz bizlere gönderiyor. Bizde sizlerin, muhtarlarımızın ve köylerde yaşayan vatandaşlarımızın emrinde bunları kullanıyoruz."

Törene, Belediye Başkanı Süleyman Özkan, AK  Parti İlçe Başkanı Hüseyin Güner, İl Genel Meclisi üyeleri Ali Osman Ergün, Gazi Bülbül ve Kahraman Aktay ile yardım yapılan köy muhtarları katıldı.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Köy

  ,

  Parti

  ,

  ilçe

  ,

  ihale

  ,

  hizmet