Simav'da şehit aileleri ve gazilerle tanışma toplantısı düzenlendi

Simav'da şehit aileleri ve gazilerle tanışma toplantısı düzenlendi
Simav'da şehit aileleri ve gazilerle tanışma toplantısı düzenlendi
KÜTAHYA (AA) - Kütahya'nın Simav ilçesinde, şehit aileleri ve gazilerle tanışma toplantısı düzenlendi.Simav Kaymakamlığı'nın organizasyonuyla...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya'nın Simav ilçesinde,  şehit aileleri ve gazilerle tanışma toplantısı düzenlendi.

Simav Kaymakamlığı'nın organizasyonuyla gerçekleşen toplantı Eynal Kaplıcaları tesislerinde yapıldı. Kaymakam Türker Çağatay Halim, gelen şehit yakınları ve gazileri kapıda karşıladı.

Kaymakam Türker Çağatay Halim, yaptığı konuşmada, şehit aileleri ve gazilerle tanışmak ve onların dertleriyle dertlenmek amacıyla organizasyonu gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Halim, şöyle konuştu:

"Şehit ve gazilerimiz bu vatan için canlarını hiçe sayarak mücadele etti. Devlet olarak sizleri hiç bir zaman yanlız bırakmayacağız. Sorunlarınız olduğunda, herhangi bir sıkıntı durumunda veya kişisel bir sorununuz olduğunda 24 saat hiç çekinmeden bana rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ebedi aleme göçen şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum ve onların bu dünyadaki temsilcileri olan gazilerimize ve ailelerine de uzun ömürler diliyorum." 

Toplantıya Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Belediye Başkanı Süleyman Özkan, daire müdürleri, Vakıf Mütevelli heyeti üyeleri, şehit aileleri ve gaziler katıldı.


  ETİKETLER:

  şehit

  ,

  Belediye

  ,

  Kaymakam

  ,

  Vatan

  ,

  Daire

  ,

  zaman