Tavşanlı'da karne heyecanı

Tavşanlı'da karne heyecanı
Tavşanlı'da karne heyecanı
KÜTAHYA (AA) - Tavşanlı ilçesinde, Fatih İmam Hatip Ortaokulu'ndaki karne töreninde, öğrencilere karneleri şiir eşliğinde verildi.Okulun Türkçe...

KÜTAHYA (AA) - Tavşanlı ilçesinde, Fatih İmam Hatip Ortaokulu'ndaki karne töreninde, öğrencilere karneleri şiir eşliğinde verildi.

Okulun Türkçe öğretmeni Emine Gürgen, öğrencilerine karnelerini dağıtırken, kendi yazdığı ve öğrenciye nasihatler içeren şiirini de öğrencilere takdim etti.

Gürken, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir öğretmen olarak hayatı anlamalı kılan hususlardan birinin öğrencilerimize eğitim ve öğretim noktasındaki katkıları olduğunu söyledi.

Öğretimi zaten düzenli ve sistemli bir şekilde vermeye çalıştıklarını belirten Gürgen, şöyle konuştu:

"Genel olarak ülke çapında çoğu kurumlardaki eksiğimiz eğitimdir. Bu noktada çocuklara faydalı olmak adına yapılan her türlü faaliyette anlamlıdır ve ihtiyaçtır. bende bir eğitimci olarak öğrencilerime azda olsa  elimden geldiği kadar katkı sağlamaya çalışıyorum tabi bu için çocukları sevmek gerekiyor. Onları sevdiğimizde de tüm gayretler kendiliğinden ortaya çıkıyor. Bende çocuklarımı çok seviyorum onlara küçük bir armağan olarak karne görüşlerimi birer dörtlükle ifade edeyim dedim."

Okul Müdürü Mehmet Korul da Gürgen'e teşekkür etti.


  ETİKETLER:

  Fatih

  ,

  Armağan

  ,

  İmam

  ,

  Öğretmen

  ,

  Okul

  ,

  Şiir

  ,

  ülke

  ,

  eğitim

  ,