Tavşanlı'da kırtasiye yardımı

Tavşanlı'da kırtasiye yardımı
Tavşanlı'da kırtasiye yardımı
KÜTAHYA (AA) - Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde, belediye tarafından ihtiyaç sahibi 800 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı.Kırtasiye yardım...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde, belediye tarafından ihtiyaç sahibi 800 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı.

Kırtasiye yardım paketlerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Kırkaş'a teslim eden Belediye Başkanı Mustafa Güler, yaptığı açıklamada, belediye olarak sosyal sorumluluk projeleri kapsamında her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında bulunduklarını anımsatarak, bu kapsamda bu yıl 800 öğrenciye kırtasiye malzemesi yardımında bulunduklarını söyledi.

Belediye olarak sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini ifade eden Güler, "Bu yıl 500'ü ilköğretim, 300'ü lise olmak üzere toplam 800 öğrencimiz için hazırladığımız kırtasiye paketlerini ulaştıracağız. Okul müdürlerimiz, okullar açılmadan önce de ihtiyacı olan öğrencilere bu setleri teslim edecekler. Belediye olarak yardımlarımız belirli aralıklarla sürecek" diye konuştu.

Kırkaş da Belediye Başkanı Güler'e teşekkür ederek, "Belediye Başkanımız eğitime destek konusunda her zaman yanımızda oldu. Söz konusu yardımlardan ve bize verdiği desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Okul

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  zaman

  ,

  sosyal