TKDK'dan danışman firmalara eğitim

TKDK'dan danışman firmalara eğitim
TKDK'dan danışman firmalara eğitim
KÜTAHYA (AA) - Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörlüğü, danışman firma kapasitesini arttırma amacıyla eğitim...

KÜTAHYA (AA) -  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörlüğü, danışman firma kapasitesini arttırma amacıyla eğitim verdi.

İl Koordinatörü İhsan Kaymak, yaptığı açıklamada, eğitimlerin ilk iki günü temel proje yazma eğitimi verildiğini bildirdi.

Eğitimlerin son günü ise planı yazma eğitimlerinin gerçekleştirildiğini ifade eden Kaymak, şunları kaydetti:

"İlk iki günkü eğitime kurumumuza daha önce proje hazırlamamış 7 adet danışman firma katılım sağladı. Son gün yapılan gün eğitime ise tüm danışmanlar davet edilmiş olup 17 firmada 20 kişi katılım sağlamıştır. Eğitimler sonucunda katılımcılara baştan sona nasıl proje hazırlanacağı eksiksiz şekilde aktarıldı. Düzenlemiş olduğumuz eğitimler sayesinde danışman firmaların kapasitesi gözle görülür şekilde artacak. Kütahya İl Koordinatörlüğü olarak başvuru sahiplerimizin daha iyi hizmet alabilmesini sağlamak amacıyla önümüzdeki dönemlerde yeni eğitimler düzenlemeyi amaçlıyoruz. Bu sayede Kütahya iline daha çok kazandırabilmeyi amaçlamaktayız."

 


  ETİKETLER:

  Proje

  ,

  Tarım

  ,

  eğitim

  ,

  ,

  firma

  ,

  katılım

  ,

  hizmet