Vergi Haftası

Vergi Haftası
Vergi Haftası
KÜTAHYA (AA) - Kütahya Defterdarlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Satranç Federasyonu Kütahya İl Temsilciliği tarafından 26'ncı Vergi...

KÜTAHYA (AA) - Kütahya Defterdarlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Satranç Federasyonu Kütahya İl Temsilciliği tarafından 26'ncı Vergi Haftası nedeniyle düzenlenen satranç turnuvasında dereceye giren sporcular, Vali Şerif Yılmaz tarafından ödüllendirildi.

Yılmaz, makamında kabul ettiği öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devam etmesi için çalışmalarını sürdürme tavsiyesinde bulundu.

Öğrencilerin, tüm yaşamları boyunca aile ve öğretmenlerinin direktifleri iyi dinleyip, hem sporda hem de derslerinde başarılı olmalarını beklediklerini ifade eden Yılmaz, "Her zaman hazırlıklı olun, böylece her şey size kolay olsun. Bizlerde her zaman sizlerin arkasında durup, sizlere destek verelim." ifadelerini kullandı.

Sporculara, Kütahya İl Defterdarı Mehmet Saygı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Satranç Federasyonu Kütahya İl Temsilcileri Emin Erdoğmuş ve İbrahim Okursoy ile dereceye giren sporcuların aileleri de eşlik etti.


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Aile

  ,

  Vergi

  ,

  zaman