10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
- Malatya Emniyet Müdürü Urhal, AA Malatya Bürosu'nu ziyaret etti

MALATYA (AA) - İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, AA Malatya Bürosu'nu ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı. 

Urhal, beraberinde Toplum Destekli Şube Müdürü Mustafa Arabacı ve şube personeli Tuba Aslan'la AA Malatya Bürosunu ziyaret etti. AA Malatya Bürosu çalışanlarının 10 Ocak Gazeteciler Günü'nü kutlayan Urhal, gazetecilerin halka doğru bilgiyi ulaştırmada önemli bir görev üstlendiğini, AA'nın da bu görevi layıkıyla yerine getirdiğini ifade etti. AA'nın basın kuruluşları arasında önemli bir yeri olduğunu belirten Urhal, gazetecilere çalışmalarında başarılar diledi. 

Malatya'nın huzurlu bir şehir olabilmesi için çalıştıklarını vurgulayan Urhal, bu kapsamda tüm şubelerinin ilgili alanlarındaki gerekli çalışmayı yaptığını anlattı. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünün de önemli bir görevi üstlendiğini ifade eden Urhal, şubenin suçun önlenmesinden ziyade suçun oluşmasını engellemek üzere pek çok projeye imza attığını söyledi.   

AA Malatya Büro Sorumlusu Tuba Karahan da Emniyet Müdürlüğü personelinin hem kentin asayişinin sağlanması hem de özellikle dezavantajlı gruplara yönelik sosyal alanlarda pek çok çalışmaya imza attığını belirtti. Emniyet'in çalışmalarının halka en doğru şekilde iletilmesinin önemini vurgulayan Karahan, İl Emniyet Müdürlüğü'nün doğru bilgiye ulaşmada kendilerine sağladığı desteklerden ötürü Urhal'a teşekkür etti.