Ağbaba'dan Yeşilyurt Muhtarlar Derneğine ziyaret

Ağbaba'dan Yeşilyurt Muhtarlar Derneğine ziyaret
Ağbaba'dan Yeşilyurt Muhtarlar Derneğine ziyaret
MALATYA (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şahbaz ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Şahin...

MALATYA (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şahbaz ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Şahin Demirci'yi ziyaret etti.

CHP Malatya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, Ağbaba, Malatya'nın hem sorunlarını hem de çözüm önerilerini kamuoyuyla paylaştığını ve TBMM 'de Malatya'nın sesinin diğer illere göre daha fazla çıktığını belirtti.

Muhtarlarla ilgili sürekli çalışmalar yaptıklarını ve sorunları gündeme getirdiklerini kaydeden Ağbaba, "Malatya'daki bayan muhtarlarımıza pozitif ayrımcılık yapmaya çalışıyor, onların sorunlarını daha çok dile getiriyoruz. İmkanlarımız ölçüsünde bayan muhtarlarımıza yardımcı olmaya çalışacağız" ifadesini kullandı.

Ağbaba, Malatya'nın büyükşehir olduktan sonra sorunlarının da büyüdüğünü ileri ki haftalarda Malatya ile ilgili hazırlamış oldukları su raporunu gündeme getireceklerini belirtti.

Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Selda Şimşek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti  aktararak, Ağbaba ve beraberindekilere teşekkür etti.