AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık, Malatya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık, Malatya'da
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık, Malatya'da
MALATYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya milletvekili Öznur Çalık, Pütürge ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. Çalık,...

MALATYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya milletvekili Öznur Çalık, Pütürge ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. 

Çalık, yaptığı yazılı açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ve partili yöneticilerle, Pütürge ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulunduğunu belirtti. 

Pütürge Kaymakamı Osman Doğramacı'yı ziyaret ettiklerini ifade eden Çalık, şunları kaydetti:

"Hem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan Malatya'ya geldiğinde hem de Karayolları Bölge Müdürü ile yaptığımız görüşmelerde, Diyarbakır-Çüngüş bağlantısı, Adıyaman-Nemrut bağlantısı ve Pütürge'den geçerek Elazığ'a gittikleri yol güzergahını gündeme getirdik. Özellikle Diyarbakır bağlantısının yapılması Pütürge'nin direk doğu ile bağlantılandırılması adına çok önemli. Bu konuları takip ediyoruz. Pütürge Kaymakamlık binası için İçişleri Bakanımız söz verdi. Pütürge'ye yakışan Selçuklu mimarisinde bir hükümet binasını kazandıracağız. Çok güzel hizmetleri Pütürge'ye kazandırıyoruz."