AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık'tan Doğanyol'a ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık'tan Doğanyol'a ziyaret
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık'tan Doğanyol'a ziyaret
MALATYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Doğanyol ilçesini ziyaret etti.AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya...

MALATYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Doğanyol ilçesini ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Çalık, beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı'yla Doğanyol ilçesini ziyaret etti.

Çalık, 7 Haziran genel seçimlerinde AK Parti'ye verdikleri destekten dolayı esnaf ve vatandaşlara teşekkür etti. 

İlçe sakinleriyle iftarda bir araya gelen Çalık, "7 Haziran seçimlerinde ben Doğanyollu bütün hemşehrilerime, muhtarlarıma, başkanlarıma çok kıymetli büyüklerime canı gönülden teşekkür ediyorum. AK Parti'ye yüzde 65 gibi çok önemli bir desteği verdiniz. Malatya'da en fazla destek veren ilçelerimizden birisi Doğanyol'dur. Dolayısıyla Doğanyol benim özüm, benim ruhum, Doğanyol benim vatanım. Bütün Doğanyollu hemşehrilerime teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Koalisyon çalışmalarına da değinen Çalık, "Koalisyon çalışmalarını yürütüyoruz. İnşallah milletimizi hükumetsiz bırakmayacağız. Ülkemize, milletimize, Malatyamıza, Doğanyolumuza hizmet etmeye devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.

İftarın ardından partililerle toplantı yapan Çalık, Doğanyol-Pütürge arasındaki yolun yapılacağını ifade etti.