AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık'tan Pütürge'ye ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık'tan Pütürge'ye ziyaret
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık'tan Pütürge'ye ziyaret
MALATYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Pütürge ilçesine "teşekkür" ziyaretinde bulundu.AK Parti İl Başkanlığından yapılan...

MALATYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Pütürge ilçesine "teşekkür" ziyaretinde bulundu.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Çalık, 7 Haziran seçimleri sonucunda ilçede partilerini birinci parti yapan vatandaşlara teşekkür etti. 

Mahalle muhtarlarıyla görüşen Çalık, burada yaptığı konuşmada, Büyükşehir Belediyesinin Pütürge Belediyesiyle koordineli yatırım programları yaptığını kaydederek, "Kırsal kesimdeki yol çalışmaları geçmişte İl Özel İdaresinin yapmış olduğu çalışmaların 10 katını geçecek durumda. Pütürge ilçemize Büyükşehir Belediyemiz tarafından kurulan 2 taş ocağı ve asfalt şantiyesi ile yol ve alt yapı hizmetler, bölgemize daha hızlı ve konforlu bir şekilde verilecektir" ifadelerini kullandı. 

Pütürge ile Doğanyol arasındaki karayolunun, karayolları tarafından programlandığını aktaran Çalık, Pütürge'den Diyarbakır'ın Çüngüş ilçesine 50 kilometrelik yol yapılması ile ilgili çalışmalarının da sürdüğünü kaydetti 

Çalık'a ziyaretinde AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile parti yöneticileri de eşlik etti.