AK Parti Hekimhan İlçe Başkanı Ağcan'dan, Tüfenkci'ye ziyaret

AK Parti Hekimhan İlçe Başkanı Ağcan'dan, Tüfenkci'ye ziyaret
AK Parti Hekimhan İlçe Başkanı Ağcan'dan, Tüfenkci'ye ziyaret
MALATYA (AA) - AK Parti Hekimhan İlçe Başkanı Adil Ağcan ve yönetim kurulu üyeleri, İl Başkanı Bülent Tüfenkci'yi ziyaret etti. AK Parti İl...

MALATYA (AA) - AK Parti Hekimhan İlçe Başkanı Adil Ağcan ve yönetim kurulu üyeleri, İl Başkanı Bülent Tüfenkci'yi ziyaret etti. 

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Tüfenkci, Ağcan ve yönetimine teşekkür ederek, kongre sonrası oluşturulan yeni yönetime başarılar diledi.

Hekimhan'da çok güzel ve coşkulu bir kongre gerçekleştirdiklerini ifade eden Tüfenkci, "Bu coşku ve heyecan, 2015 seçimlerinin habercisi niteliğindeydi. 30 Kasım'da yapmış olduğumuz kongre ile Hekimhan'da 2015 seçimlerine giden süreci başlatmış olduk. Bizler her zaman  teşkilatın gücüne inanılarak yapılacak çalışmaların AK Parti'yi başarıya taşıyacağına inandık. Hekimhan teşkilatımız için de aynı düşüncedeyiz" ifadelerini kullandı.

2015 seçimlerinde AK Parti'nin tek başına iktidar olmasının ötesinde hedeflerinin olduğunu vurgulayan Tüfenkci, genel seçimlerde milletin karşısına yeni bir anayasa taslağı ile çıkacaklarını anlattı.

Bu anayasa için de milletten destek isteyeceklerini kaydeden Tüfenkci, "Dolayısıyla, AK Parti'nin 8 Haziran sabahı tek başına yeni bir anayasa yapacak çoğunluğu elde etmiş olmasını hedefliyoruz. Hekimhan'da bunu çok iyi işlememiz gerekir'" diye konuştu.

Ağcan da desteklerinden dolayı Tüfenkci'ye teşekkür etti.