AK Parti Malatya İl Başkanı Kahtalı'dan ziyaret

AK Parti Malatya İl Başkanı Kahtalı'dan ziyaret
AK Parti Malatya İl Başkanı Kahtalı'dan ziyaret
MALATYA (AA) - AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliğini ziyaret etti.Birlikten yapılan yazılı...

MALATYA (AA) - AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliğini ziyaret etti.

Birlikten yapılan yazılı açıklamaya göre, ziyarette Kahtalı, AK Parti hükümeti olarak her alanda gayret gösterdiklerini belirtti. 

İktidarlarının 2002'den beri yapmış olduğu tüm çalışmaların bir öncekini aratmayacak ve gölgede bırakacak nitelikte olduğunu kaydeden Kahtalı, "Bu gün de yine aynı şekilde ilimizde bu tür çalışmalara devam ediyoruz. Desteklerimiz devam ediyor. Yetiştiricilerimiz için soğuk hava depolarına vermiş olduğumuz desteklerin yanı sıra hayvancılığın geliştirilmesi anlamında da birçok destekler sunuyoruz" ifadesini kullandı.

Damızlık Koyun Keçi Yetiştiriciliği Birliği Malatya Şube Başkanı İhsan Akın da Malatya'da yaptıkları çalışmalarda kentteki bütün yetkililerden destek gördüklerini ve herkesle koordineli bir şekilde çalıştıklarını kaydetti.