AK Partili gençlerden öğrencilere kırtasiye yardımı

AK Partili gençlerden öğrencilere kırtasiye yardımı
AK Partili gençlerden öğrencilere kırtasiye yardımı
MALATYA (AA) - AK Parti Malatya Gençlik Kolları üyeleri, öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu. AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı...

MALATYA (AA) - AK Parti Malatya Gençlik Kolları üyeleri, öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu. 

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Şehit Yüzbaşı Hakkı Akyüz İlköğretim Okulu'na giderek öğrencilere kırtasiye yardımında bulunan AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerine AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ve Milletvekili adayı Ufuk Önalan da eşlik etti. 

Tüfenkci ve Önalan ile AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri, öğrencilere kırtasiye malzemeleri dağıtarak, onlarla bir süre sohbet etti.

 Burada konuşan Tüfenkci, kamu binalarıyla yaşam standartları da yükseldikçe çevresel koşulların da yerleşeceğine inandığını ifade etti.

  Eğitim için sadece fiziki şartların yeterli olmadığını belirten Tüfenkci, "Ailelerin durumları, yaşam standartları, öğretmenlerimizin fedakarlığı ve katkılarıyla eğitimi bir arada düşünmek lazım. Buradaki öğrencilerimize, öğretmenlerimiz biraz daha yakın ilgi gösteriyor. Mesai mefhumunun ötesinde evlerde de ailesel durumlarıyla da yakından ilgilenip, onları okulla birleştirmenin yollarını arıyorlardır" dedi.