Akın, yetiştiricilere bilgi verdi

Akın, yetiştiricilere bilgi verdi
Akın, yetiştiricilere bilgi verdi
MALATYA (AA) - Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, yetiştiricilere hayvan güncellemesi, destekler, küpeleme ve...

MALATYA (AA) - Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, yetiştiricilere hayvan güncellemesi, destekler, küpeleme ve Halk Elinde Islah Projesi ile ilgili bilgi verdi.

Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Akın, birliğin teknik ekibiyle Yazıhan Belediyesinin salonunda organize edilen toplantıya katıldı.

Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, burada yaptığı konuşmada, ilçede 20 bin civarındaki küçükbaş hayvan sayısını 40 bine çıkarmayı arzuladıklarını belirterek, bunun için başta kendileri olmak üzere herkese görev düştüğünü bildirdi.

Akın da bu toplantıları her ilçede ve mahallede düzenlediklerini ifade ederek, "Amacımız, bilgilendirmek, destekleri anlatmak. Buna bağlı olarak şikayetler, talepler ve yapılması gerekenleri dinlemek. Hepsini ayrı ayrı not alıyoruz" ifadesini kullandı.


  ETİKETLER:

  Malatya

  ,

  Belediye

  ,

  keçi