Alima Yeni Malatyasporlu futbolcu Osman Fırat:

Alima Yeni Malatyasporlu futbolcu Osman Fırat:
Alima Yeni Malatyasporlu futbolcu Osman Fırat:
- "Şanlıurfaspor maçından 3 puanla ayrılarak taraftarımızı sevindirmek istiyoruz"


MALATYA (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Alima Yeni Malatyaspor'un defans oyuncusu Osman Fırat, Şanlıurfaspor maçından 3 puanla ayrılarak taraftarlarını sevindirmek istediklerini söyledi.

Osman Fırat, Orduzu Pınarbaşı Tesisleri'ndeki antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, geçen hafta sahalarında oynadıkları Balıkesirspor maçında iyi mücadele ederek, galibiyete ulaştıklarını ifade etti.

Bu maçı unutarak yine sahalarında yapacakları Şanlıurfaspor karşılaşmasına odaklandıklarını anlatan Osman, "Önümüzde zorlu bir maç var. Artık bu saatten sonra bu müsabakaya konsantre olacağız. Şanlıurfaspor maçından 3 puanla ayrılarak taraftarımızı sevindirmek istiyoruz." dedi.

Fırat, takıma daha fazla katkı sağlamak için elinden geleni yaptığını belirtti.

Ligde bundan sonraki süreçte birbirinden zor maçların olduğunu dile getiren Osman, şunları kaydetti:

"Üst sırada şampiyonluk, altta ise ligde kalmak isteyen takımların mücadelesi var. Yani bu saatten sonra kolay ya da skoru belli olacak maçlar olmayacaktır. Bizim de önümüzde şimdi Şanlıurfaspor maçı var. Öncelikli hedefimiz Şanlıurfaspor karşılaşması. Bu maçı alırsak belki çok farklı hedefler düşünebiliriz. Çünkü üst sıralarla aramızda çok puan farkı yok."