Ankara'daki terör saldırısı

Ankara'daki terör saldırısı
Ankara'daki terör saldırısı
- Yeşilyurtspor Kulüp Başkanı Sucu, olayda futbolcuları Onur Vurmaz'ın annesinin hayatını kaybettiğini, kız kardeşinin ise yaralandığını belirtti

MALATYA (AA) - Bölgesel Amatör Lig 2. Grup'ta mücadele eden Yeşilyurtspor Kulübü Başkanı Dursun Cumali Sucu, Ankara 'daki terör saldırısında tesadüfen olay yerinde bulunan futbolcuları Onur Vurmaz'ın annesinin de hayatını kaybettiğini, kız kardeşinin ise yaralandığını söyledi.

Sucu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, olay nedeniyle şok yaşadıklarını belirterek, "Tüm Türkiye 'yi derinden sarsan bu üzücü olayda ne yazık ki futbolcumuz Onur Vurmaz'ın annesi de hayatını kaybetti. Patlamanın olduğu an tesadüfen tren garında bulunuyorlarmış. Annesi Sezen Hanım, Ankara'da doktorluk yapan kardeşini ziyarete gitmiş. Yanında kızı Özden de varmış. Allah'a şükür Özden kızımız hayatta ve durumu iyiye gidiyor. Haberi alır almaz Onur'u bir futbolcu arkadaşıyla Ankara'ya gönderdik. Bu üzücü olayda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, futbolcumuz Onur ve diğer kederli ailelere de başsağlığı diliyorum. Ülkemizin başı sağ olsun" diye konuştu.

Sucu, haberi aldıklarında ligde yapacakları 44 Malatyaspor maçı için kampta olduklarını kaydetti.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Ankara

  ,

  Malatya

  ,

  Kız

  ,

  Lig