Arguvan Kaymakamı Yosunkaya, mahalleleri ziyaret etti

Arguvan Kaymakamı Yosunkaya, mahalleleri ziyaret etti
Arguvan Kaymakamı Yosunkaya, mahalleleri ziyaret etti
MALATYA (AA) - Arguvan Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, bazı mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Yosunkaya, beraberinde...

MALATYA (AA) - Arguvan Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, bazı mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. 

Yosunkaya, beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin Şimşekkaya, Milli Eğitim Müdürü Özmen Düz, Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Tabibi Sümeyye Yılmaz ve Sosyla Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilçe Müdürü Şengül Uşen'le Güçer Üşağı, Güngören, Kızık ve Eymir mahallelerini ziyaret etti.

Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Yosunkaya, vatandaşların sıkıntı ve problemlerini dinlemek ve mahalleleri yakından tanımak için ziyaretlere hız kesmeden devam ettiklerini söyledi. Yosunkaya hedeflerinin 49 mahalle 63 mezradaki halkla biraraya gelerek sorunları yerinde dinlemek olduğunu vurguladı. 

Vatandaşlara, Malatya'nın büyükşehir olmasıyla altyapı gibi hizmetlerin Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından verildiğini anlatan Yosunkaya, kaymakamlık olarak ceviz, bağ, arıcılık gibi çeşitli projelere destekler verdiğini anlattı. Projelere nakdi yardımlar yapıldığını kaydeden Yosunkaya, çiftçiler ve üreticilerden projeler geliştirmelerini istedi.